3kons

Leto je spet naokoli in 7. oktobra so ”Kosovelove 3” ponovno združile moči ter organizirale že četrti 3-KONS festival. Kot vsako leto so bile nam, dijakom, na začetku festivalnega dne na voljo številne raznolike dejavnosti in delavnice ter športne aktivnosti, ki so nas navdihnile z novimi idejami ter popestrile vsakdanjik. Obenem pa smo spoznavali tudi dijake, vzdušje in profesorje na sosednjih šolah, kjer smo sodelovali v tam pripravljenih dejavnostih. Gimnazija Celje – Center, Poslovno-komercialna šola Celje in Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje so ponovno navdušile v prireditvi, s svojimi talenti in izvirnimi domislicami, ki se je izvajala na glavnem odru od 11. do 13. ure. Tokrat nas je vreme napotilo v športno dvorano Gimnazije Celje – Center.

Kot že leta poprej, se v našem e-časopisu ponuja vpogled v tisto dogajanje na festivalu, ki ga je zaznamovala naša šola. Z vami delimo vtise, občutke in misli dijakov (pa tudi profesorjev) v celotnem dogajanju festivala. Utrip dogajanja si lahko še natančneje približate z ogledom fotografij in video posnetkov.

Veliko užitkov in novih spoznanj ob prebiranju ter ogledu našega e-časopisa

Maša Motoh, 2. b