Letošnje šolsko leto je bilo zelo pestro, zato je bil tudi šolski radio zelo aktiven. Ekipo šolskega radia sestavljajo napovedovalci in moderatorji Nastja Rožej in Jan Lukač iz 4. f- ter Eldin Murić iz 4. a-razreda, ki pod mentorstvom profesorice Sonje Salobir Lindsay skrbimo za informiranje dijakov o vseh aktualnih dogodkih v šoli in izven nje.

Naše oddaje so obeležile evropski dan jezikov, dan reformacije ter dan samostojnosti in enotnosti. Poročali smo o uspehih sedanjih in bivših dijakov naše šole na vseh področjih, od športa do kulture. Pred mikrofon smo povabili dijake, ki so opravljali prakso v tujini, trenirali na Japonskem in se veselili dobrih rezultatov šolskih in državnih tekmovanj. Pri vsaki oddaji je pri ustvarjanju prispevkov in novic sodelovalo veliko dijakov Ekonomske šole Celje. Vsem iskrena hvala. Veseli bomo tudi novih obrazov/glasov, idej in predlogov.

Nastja Rožej, 4. f

Ekipa šolskega radia z gosti …