3kons2014-mali

Oktober je dober – tudi zato, ker se takrat na Kosovelovi dogaja. Letos že sedmič. 3-Kons.

Festival štirih srednjih šol, ki smo doma na Kosovelovi: Ekonomska šola Celje, Gimnazija Celje – Center, Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje in Srednja šola za strojništvo, medije in mehatroniko. Na vseh šolah so potekale različne delavnice na temo športa, turizma, potovanj, strojništva, robotike, kulinarike, kulture, umetnosti, kemije, astrologije, jezikoslovja. Dijaki so za festival DIFIfest snemali filme. Svoje moči in talente so združili in pripravili skupno kulturno-zabavno prireditev.

Ustvarjalci E-časopisa smo se posvetili vsem dejavnostim, ki so potekale na naši šoli, in tistim, kjer so sodelovali naši dijaki.

Oglejte si trikonsovski utrip v besedi, sliki in na filmu.

Želimo vam veliko užitkov.

Mentorji